Menu Zamknij

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do firm i instytucji, które są właścicielami, zarządcami nieruchomości, do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Zakładamy instalacje elektryczne w nowych budynkach, konserwujemy lub wymieniamy instalacje lub jej elementy w starszych budynkach. Przyjeżdżamy do awarii, remontu i na budowę. Dla nas bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze.

Nasza firma elektryczna zajmuje się wszelkimi zleceniami, związanymi z instalacjami elektrycznymi, odgromowymi, przepięciowymi, domofonowymi, wideodomofonowymi, alarmowymi, komputerowymi i innymi. Montujemy instalacje elektryczne uznanych firm, systemy monitorowania – telewizję dozorową (CCTV, HD, IP).

Nasze doświadczenie uczyniło z nas specjalistów, którzy swoje umiejętności i fachową wiedzę potrafią wykorzystać wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z prądem elektrycznym. Jesteśmy nie tylko wykształconymi doświadczonymi elektrykmi, posiadamy również wszelkie uprawnienia, pozwalające nam na pracę przy instalacjach elektrycznych. Posiadamy nowoczesne narzędzia, współpracujemy z najlepszymi dostawcami osprzętu elektrycznego w Polsce, gdzie mamy na tyle atrakcyjne rabaty i upusty, by klient był zadowolony tak z ceny, jak i z jakości.

Współpracujemy z zakładem energetycznym, z operatorami telewizji kablowej i telefonii stacjonarnej. Cieszymy się zaufaniem tych firm, więc możemy naszym klientom pomagać przy załatwianiu formalności związanych z odplombowaniem licznika czy zwiększeniem lub zmniejszeniem poboru mocy. Gwarantujemy, że nasza praca będzie dobrze wykonana. Zawsze bierzemy udział w odbiorach technicznych instalacji przez nas wykonanych, biorąc pełną odpowiedzialność za fachowość wykonanej pracy. Doradzamy naszym klientom wybór osprzętu czy rozmieszczenie instalacji.

Pracujemy tak, by klient miał jak najlepszą usługę w jak najlepszej cenie.